canta sunum arti yorum nakliye anlasma bilim urun sozlesme istatistik ayar elmas duyuru ok sepet saat kalp para gazete tamir alinti telefon kullanici deney kampanya dunya whatsapp bina pdf iletisim takvim yildiz konum destek2 bilgi ev liste gulenyuz zar video destek1 ampul soru foto cuzdan menu kurumsal mouse klasor monitor ceptelefonu
Fatih Mah. Bülent Kalebodur Cad. No. 82/1 ÇAN/ANAKKALE
trende
Ürün Fiyatı:
170 119.90
İndirim!
Tik-Tak
Tik-Tak Nedir?

Tik Tak, çılgın ve gürültülü bir beceri-dikkat ve odaklanma oyunudur. Oyuncular pulları kapıdan geçirerek rakibinin alanına göndermeye çalışır. Pullarını bitiren yarışmacı kazanır…

TİK TAK ve ÇOCUKLARA FAYDALARI

Çocukların motor beceri, dikkat ve odaklanma becerileri gelişiyor. Biraz tecrübe ettikten sonra göreceksiniz ki iki elle oynayabilme rakibinize karşı önemli bir üstünlük sağlıyor. İki elle oynayabilme bizce beynin her iki lobunun aynı anda çalışmasına fırsat veriyor. Bu bilimsel bir tez olmasa da gördük ki beyninin hem sağ hem sol lobunu çalıştırabilen çocuklar bu oyunda çok daha başarılı oluyor. Çocuklar inanılmaz keyif alıyor, eğleniyor ve heycanlanıyor. Tabletten, internetten ve televizyondan uzaklaştırıyor.

Neden Tik-Tak?

Tahta Karınca kadrosu olarak projede oyuncak seçimi yaparken
sınıflarımızdaki, çevremizdeki çocuklarımızın yaşadığı çıkmazlardan yola çıktık. Tablete,telefona,internete ve televizyona bağımlı, sokağa çıkmayı reddeden çocuklar için birşeyler yapmak istedik. Yapmak istediklerimizin yanında oyuncaklarımızın pedagojik fayda sağlamasının üstünde önemle durduk. Görüyoruz ki çocuklarımız dikkat,odaklanma ve koordinasyon alanlarında oldukça zorlanıyor. Bu durum kuşkusuz onların akademik başarılarına olumsuz etki ediyor.
Tüm dünyada yapılan bilimsel araştırmalar, dikkat dağınıklığına ilişkin sorunların altında yatan sebeplerin harekete bağlı olmayan etkinliklerin,oyunların azlığına işaret ediyor.

Ürün Görselleri
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: